Image

Kurumsal Gizlilik Politikamız

 

Bu internet sitesinin sahibi, Seçkin Tercüme 'dir ve site üzerindeki her türlü tasarruf yetkisi adı geçen şirketimize aittir. "Gizlilik politikamız" ve "Site Kullanım Şartlarımız" zaman zaman değişebileceğinden, sitemizi ziyaretinizde bu bölümü de okumanızı tavsiye ederiz. İnternet sitemizde işlem yaptığınız zaman, Gizlilik Politikamız ve Site Kullanım Şartlarımızı kabul ettiğiniz varsayılmaktadır.

Bu internet sitesinde sunulan bütün bilgiler ve hizmetler (sınırlı kalmamak kaydıyla yazılı metinler, uygulamalar, yazılımlar, müzikler, sesler, resimler, fotoğraflar, animasyonlar, web sitesi formatı, web sitesi düzenlemeleri ve diğer her çeşit bilgi dahil olmak üzere) Şirketimize ve hak sahiplerine aittir ve ilgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer kanunlar kapsamında korunmaktadırlar. Şirketimizın yazılı izni olmadan yukarıda sözü edilen bilgilerin çoğaltılması, dağıtılması, uyarlanması, düzenlenmesi, kamuya açık bir şekilde yayınlanması, kamuya açık bir şekilde iletilmesi, aktarılması, kiralanması, satılması veya yasadışı kullanımı yasaktır. Bir fikri mülkiyet hakkının ihlal edilmesi durumunda, ihlal eden kişi ve kurumlar bütün yasal yükümlülüğü üstlenecektir ve böyle bir durum karşısında Şirketimiz diğer yasal işlemlere başlama hakkını saklı tutar.

Şirketimiz hiçbir koşul altında, önceden bu gibi zararların doğma olasılığı belirtilmiş olsa bile, işbu internet sitesi içinde sunulan veya aracılığıyla ulaşılan bilgilerin kullanımından veya onlara güvenilmesinden kaynaklanan, her türlü doğrudan, özel, tesadüfi, cezai müeyyide gerektiren, dolaylı olarak veya bu fiilin sonuçlarından kaynaklanan zararlardan, kar veya gelir kayıplarından veya değiştirilen hizmetler nedeniyle herhangi bir kişiye veya kuruma karşı sorumlu tutulamaz.

Bu siteyi kullanarak "Gizlilik politikamızı" ve "Site Kullanım Şartlarımızı" kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız."Seçkin Tercüme İnternet Sitesi"ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Seçkin Tercüme © 2012. Her Hakkı Saklıdır.