Image

Hakkımızda


Seckin Tercüme Bürosu ;  Istanbul’ da Yeminli Tercüme Çeviri Hizmeti vermektedir. Basta Ingilizce Almanca ve Fransizca olmak üzere tüm dillerde noter yeminli profesyonel ve uzman tercüman ekibi ile siz degerli müsterilerine zamaninda, kaliteli, güvenilir ve hizli bir sekilde hizmet vermek üzere 1991 senesinde Kabatas / Beyoglu -  Findikli ofisimiz ile hizmete baslamistir. Tecrübeli ve uzman tercüman kadromuz ile sizlere farkli alanlar ve farkli dil gruplarinda çözümler sunmaktayiz.
 

VİZYONUMUZ
GÜVENİLİR HİZMET
Seçkin Translation müşterilerine on beş yılı aşkın süredir itinalı,hızlı ve dostça samimi ilişkiler ile güvenilir hizmet sunmaktadır.

TÜM DÜNYA DİLLERİNDE  NOTER YEMİNLİ ÇEVİRİ
Ticari,Ekonomi,Hukuksal,Tıbbi,Teknik vb  konularda temel olarak İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca, Bulgarca ve diğer bir çok dünya dillerindeki çevirileriniz,istendiğinde noter yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmiş, gerektiğinde noter tasdikli,apostil ve konsolosluk tastiği de yapılmış olarak  bünyemizde hazırlanarak  kurye servisimiz tarafından sizlere sunulmaktadır.

TERCÜME DOĞRULUĞU VE GÜVENİLİRİLİĞİ NASIL SAĞLANIR?
Bünyemizde bulunan konuya vakıf bu konuda ihtisas görmüş ve sektörde uzun senelerdir deneyimleri ile kendini ispatlamış yeminli tercümanlarımız kanalıyla yapılarak,belgeleriniz redakte  edildikten sonra ve gerektiğinde müşterinin de konu ile ilgili bilgilerine danışılarak kaliteli ,güvenli ve emniyetli hizmet verme olanağı sağlanır.

TERCÜME SEKTÖRÜNDE NEDEN BİZE İHTİYAÇ DUYACAKSINIZ?
Ekonomide yaşanılan küreselleşme ve bunun bir sonucu olarak yabancı dillerdeki bilgi akışının büyümesi, söz konusu bilgi akısının hızla ve doğru yerelleştirilmiş  çevirisine duyulan gereksinimi de arttırmıştır. Giderek büyüyen rekabet şirketleri yeni pazarlara açılmak zorunda bırakmıştır. Ürünlerin yerelleşmesi ve bu ürünlere ilişkin tanımların diğer dillere çevrilmesi, ayrıca yabancı partnerlerle yeni topraklarda iletişim güncel bir sorun haline gelmiştir.

SİZ YATIRIMLARINIZI VE İTİBARINIZI DÜŞÜNÜN TERCÜME HİZMETİ İLE DESTEK OLMAK BİZİM İŞİMİZ
Sözleşmeler & Anlaşmalar,İthalat & İhracat Belgeleri ve Sertifikaları,AB mevzuatı,Vize Başvuruları,ISO Kalite Güvence Belgeleri,Ticari Sicil Gazeteleri,Transcipt,Ürün Katoloğları ve Kullanım Kılavuzları,Vekaletnameler,Muvafaknameler,Prospektüsler sizlerin bize ihtiyaç duyacağı her konu da yanınızdayız.Belgelerinizin resmi tasdik gerektirmesi durumunda da noter tasdiki,valilik ve konsolosluk tasdikleri de hazırlanarak sizlere destek ve hizmet vermeye devam etmeyi hedeflemekteyiz.

Seçkin Tercüme © 2012. Her Hakkı Saklıdır.